جستجو

قرارداد و قوانین و مقررات

قوانین و مقررات زیر براساس ماده ۱۰ قانون مدنی، و با تابعیت از کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به صورت عام و قانون تجارت الکترونیک مصوب 1382 و آیین نامه های مربوطه و قانون جرایم رایانه ای به صورت خاص، از تاریخ دریافت ایمیل و ثبت کد فعالسازی از سوی کاربر(مالک مشخصات ثبت شده در وب سایت) در سایت iranianvoucherبه رسمیت قانونی خواهد رسید. قوانین حاضر متضمن کلیه توافقات طرفین بوده و توافقات و اظهارات پیشین، اعم از شفاهی و کتبی، در ارتباط با موضوع این قوانین از تاریخ انعقاد، فاقد هرگونه اثر خواهد بود.

اصطلاحاتی که در این قوانین به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

وب سایت : وب سایت خدمات پرداخت ایرانیان ووچر در ایران مدیریت شده و تابع کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران به صورت عام و قانون جرایم رایانه ای و تجارت الکترونیک و قانون حمایت حقوق مصرف کننده به صورت خاص در حال فعالیت است .

 فروشگاه اینترنتی: وب سایت با آدرس اینترنتی https://iranianvoucher.com/  می باشد که یک زیرساخت آنلاین است که در در زمینه آموزش، تحقیق، ارائه اطلاعات مفید و فروش محصولات ارز دیجیتال فعالیت دارد. کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به وب سایت می باشد.

 کاربر یا کاربران: شخصی حقیقی  است که از طریق اینترنت به وب سایت خدمات پرداخت https://iranianvoucher.com/ متصل و از خدمات آن بهرمند می شود.

 حساب کاربری: حسابی است که کاربر (خریدار) برای استفاده از خدمات وب سایت ایجاد کرده‌اند که متصل به وب سایت https://iranianvoucher.com/   است .

 خریدار: کاربر یا متقاضی خرید خدمات پرداخت https://iranianvoucher.com/ شخصی است که عضو و کاربر از طریق وب سایت ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ارز دیجیتال را انجام می دهد.

 شناسه کاربری : شناسه کاربری شماره موبایل فرد خریدار است که پس تایید آن و احراز هویت خریدار خدمات و محصولات سایت به وی تحویل داده می شود .

 اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران در اختیار وب سایت https://iranianvoucher.com/  قرار داده می‌شود اعم از اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد می‌شود و همچنین اطلاعاتی که به صورت خودکار و در نتیجۀ بهره برداری از خدمات  https://iranianvoucher.com/  در اختیار وب سایت قرار داده می‌شود . مانند (هویت و شماره های تماس کاربران) .

 قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران : قانون اساسی، قوانین عادی، آئین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها به صورت عام و قانون جرایم رایانه ای و تجارت الکترونیک و قانون حقوق مصرف کننده به صورت خاص و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر انجام موضوع قرارداد است .

 اکانت و حساب اجاره ای : حساب بانکی یا اکانت کاربری ای را می گویند که فرد متقاضی خدمات و محصولات وب سایت را برای اشخاص دیگر با وجوهی که توسط شخص ثالث به وی پرداخت می‌شود در قبال درصدی کارمزد خدمات و محصولات وب سایت را درخواست می نماید . iranianvoucher  می تواند حساب کاربری فرد مجرم و خاطی را مسدود و وی را به محاکم صالحه قانونی معرفی نماید.قابل توجه میباشد که اجاره دادن حساب بانکی و اکانت کاربری خود به اشخاص ثالث از نظر قانون جرم و معاونت در جرم محسوب می شود . لذا کاربر متعهد شده که وجوه واریزی به وب سایت متعلق به خود بوده و خرید برای اشخاص دیگر نمی باشد و درصورت اثبات آن تمامی تبعات قانونی آن برعهده کاربر می باشد و مسئولیت آنرا میپذیرد.

 احراز هویت مشتریان :.وب سایت بدون تایید هویت افراد هیچ گونه خدماتی به اشخاص و نهادها و شرکت ها ارائه نخواهد داد. احراز هویت : براساس تکلیفی که قوانین مطروحه جمهوری اسلامی علی الخصوص قوانین جرایم رایانه ای و تجارت الکترونیک و .... بر عهده فروشندگان فضای مجازی قرار داده است وب سایت خود را ملزم به احراز هویت متقاضیان خود در هر خرید و فروش می داند مراحل احراز هویت بدین شرح است :

الف - ارسال تصویر کارت ملی شخص پرداخت کننده به صورت سلفی (خریدار- کاربر)

ب – وارد کردن کارت بانکی که خریدار (کاربر) قصد پرداخت از آن را دارد در سامانه..

پ – ارایه شماره همراه خریدار که باید طی ارسال کد مخابراتی مراتب صحت سیم کارت تایید گردد .

این متن قرارداد بین سایت اینترنتی    iranianvoucher.com و هر کاربری است به نحوی از خدمات مختلف سایت استفاده می کند. در این قرارداد حقوق سایت  iranianvoucher.com و شرایط استفاده از آن و حقوق کاربر قید شده است. کاربر سایت  iranianvoucher.com باید این قوانین را به طور کامل بخواند و بفهمد و بپذیرد. این حق برای سایت  iranianvoucher.com  محفوظ است که در هر زمان که بخواهد مفاد این قرارداد را تغییر دهد.  

استفاده از هرگونه امکانات   iranianvoucher.com ثبت نام - خرید - فروش و هر گونه امکانات دیگر به این معنی است که شما مفاد این قرارداد و قرارداد خرید (این لینک) را کاملا خوانده و فهمیده و قبول کرده اید. اگر با مفاد این قرارداد موافق نیستید حق استفاده از امکانات  iranianvoucher.com را ندارید.  

طرفین قرارداد سایت اینترنتی iranianvoucher.com به عنوان دهنده ی خدمات و کاربر سایت به عنوان گیرنده ی خدمات می باشند.  

کاربر می پذیرد که مالک قانونی وجوه و حساب هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آنها استفاده کرده است.  

اطلاعاتی که کاربر در خلال سفارش یا ثبت نام در سایت وارد کرده است کاملا محفوظ خواهد ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با نامه ی قضایی و یا درخواست کتبی پلیس محترم فتای جمهوری اسلامی ایران. 

این حق برای iranianvoucher.com محفوظ است که هر گونه اطلاعات لازم برای احراز هویت را قبل از تکمیل سفارش از کاربر بخواهد تا مطمئن شود که قوانین به درستی رعایت شده است.

در این حال تا احراز هویت کامل به عمل نیامده است عودت وجوه کاربر امکانپذیر نخواهد بود و چنانچه کاربر نتواند مدارک هویتی لازم خود را از قبیل شماره تلفن ثابت و تصویر کارت ملی یا شناسنامه ارائه نماید و یا مدارک وی دارای خدشه باشند، این حق برای iranianvoucher.com محفوظ خواهد بود که سفارش کاربر را انجام ندهد و عودت وجه ارسالی وی را موکول به ارسال مدارک کامل نماید.  

 تراکنش هایی که توسط iranianvoucher.com در خلال انجام سفارشات انجام می شود غیر قابل بازگشت هستند و تابع قوانین سیستم هر ارز الکترونیکی مربوط به تراکنش انجام شده می باشند. کاربر می پذیرد که اطلاعات لازم در طی سفارش را با دقت وارد کرده است و کلیه ی مسئولیت مربوط به اشتباه وارد کردن اطلاعات در خلال سفارش با خود وی است و

iranianvoucher.com هیچ مسئولیتی راجع به سفارش انجام شده ای که اطلاعات اشتباه داشته و موجب زیان کاربر شده نمی پذیرد.  

کاربر موظف است هنگام خرید از ما، از کارت بانکی که بنام خودش است، عملیات پرداخت را انجام دهد، در غیر این صورت وجه پرداختی به حساب مبدا برگشت داده می شود. 

 در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی، مشخص نبودن منبع پول، پولشویی و ... که قصد فریب سایت را دارد، سایت  حق خود می داند حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد.  

 قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر در صورت محرز شدن، موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی از این امر بر عهده کاربر احراز هویت شده می باشد.  

کاربر می پذیرد که منبع و مقصد کلیه ارزهای الکترونیکی و غیر الکترونیکی ارایه شده توسط وی در تراکنش های سایت اکسچنجر کاملا مطابق قوانین بین المللی  و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند.

  در صورت بروز هر گونه اختلال در خرید چنانچه اختلال از طرف وبسایت باشد، وجوه واریزی از طرف پرداخت کننده ظرف مدت 24 ساعت به همان حسابی که وجه پرداخت شده است عودت خواهد شد.

 ارائه خدمات فقط به کاربرانی که حساب کاربری خود فعال و وریفای کرده باشند امکان پذیر است، به این معنی که پس از ثبت نام ، کاربری می بایست اطلاعات مربوط به تایید هویت خود را همچون، شماره تلفن همراه، تلفن ثابت و تصویر کارت ملی و کارت پرداختی در پنل کاربری خود ارسال نماید، واحد احراز هویت iranianvoucher.com پس از تایید اطلاعات، حساب کاربر را فعال خواهد نمود و پس از آن کاربر قادر به استفاده از خدمات سامانه خواهد بود.  

ارائه کلیه خدمات این وب سایت تنها در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و مسئولیت هرگونه سو استفاده از خدمات این سامانه بر عهده کاربر می باشد 

افرادی که بین ۱۸ سال  تا 60 سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به فعالیت در وب سایت ایرانیان ووچر کنند 

 کاربر می بایست در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را داشته باشد و از قرار دادن آن در اختیار سایرین خودداری نمایید، چرا که مسئولیت هرگونه سو استفاده احتمالی از حساب کاربری شما نظیر خرید با کارت های سرقتی و یا تخلفات مالی بر عهده کاربر می باشد